ul. Kołobrzeska 18, 78-100 Budzistowo
Pon-Pt 8:00 - 16:00, Sobota 9:00-14:00
Kontakt

Metal Tech to rodzina

Metal Tech to rodzina


Cieszę się, że zaciekawiłem Ciebie tematem mojej firmy. Że postanowiłeś tutaj zajrzeć, poświęcić swój czas i dowiedzieć się czegoś więcej o Metal-Techu.
Metal Tech to rodzina

Cofnijmy się zatem do roku 1992. Wtedy to mój ojciec, Wiesław Wawrzyszko wrócił z Kanady. Szczyt przemian w Polsce- denominacja, gwałtowne przekształcenia ustrojowe, wielu ludzi bez pracy. Wypisz, wymaluj krajobraz Polski lat 90. Tak samo jak w czasach PRL-u, trzeba było być elastycznym, żeby mieć coś więcej w lodówce, niż podstawowe artykuły do życia. 

    Mój ojciec wrócił do kraju z pewną wizją na Budzistowo. Chciał, żeby to miejsce w którym się teraz znajdujemy, kojarzyło się z budowlanką. Zakasał rękawy i postawił na własną działalność. Włożył dużo pracy w to, aby przekształcić stare chlewnie w magazyny budowlane i salon płytek ceramicznych. W miejscu, które teraz jest dojazdem do budynków, było błoto, a  pomiędzy tym wszystkim, koryta dla świń. Przy dobrze sprzyjających warunkach pogodowych, można było usłyszeć piosenki pogrzebowe śpiewane na cmentarzu. Uwierz mi...znam je chyba na pamięć.

    Ogrom pracy i pieniędzy sprawił, że to miejsce wygląda teraz tak jak wygląda. W dalszym ciągu są modernizowane hale, jest kilka firm około budowlanych w jednym miejscu oraz utwardzony plac ze sznytem historii. Pręty zalane betonem przypominają, co w tym miejscu kiedyś się znajdowało. 

Od roku 1995 firma ojca stale ewoluowała. Najpierw była to firma typowo budowlana i handlowało się wszystkim co akurat było dostępne w tej dziedzinie. Z czasem firma ojca coraz bardziej zaczęła się ukierunkowywać. Tym azymutem, do którego dążył ojciec, były płytki. Ściągaliśmy je z całej Polski. Tam gdzie pojawiły się płytki do odkupienia, tam pojawiliśmy się by je zdobyć. Wraz z upływem czasu zaczęliśmy być również importerem płytek od renomowanych producentów z Włochy czy Hiszpani. W międzyczasie pojawiła się na horyzoncie możliwość handlowania blachą, z której skorzystaliśmy. Ojciec postanowił się skoncentrować właśnie na tych dwóch dziedzinach- płytki i blachy na dach oraz inne obróbki metalowe. 

    Kiedy skończyłem szkołę, naturalnym krokiem było podjęcie pracy u ojca. Byłem sprzedawcą płytek, kierowcą, magazynierem, sprzedawcą blach, zajmowałem się przeróbkami z metalu i zacząłem je montować, aż w końcu zacząłem pokrywać całe dachy blachodachówką, papą czy dachówką. Jednym słowem znam tą firmę od podszewki.

    Kiedy mój ojciec zmarł w 2013 roku, nie wahałem się ani chwili i przejąłem stery w zarządzaniu. Choć firma nie znajdowała się w najlepszej kondycji finansowej, nie mogłem pozwolić, aby firma tworzona przez mojego ojca, od tak zniknęła z mapy Budzistowa. Choć od kilku lat nasze drogi zawodowe szły osobno, nie mogłem pozwolić, aby jego wizja zniknęła wraz z nim. 

    Dzisiaj firma Metal-Tech to rodzina. To wizja Wiesława Wawrzyszki połączona z moją, która jest rozpoznawalna na rynku lokalnym. To ludzie, którzy codziennie pracują na Waszą satysfakcję i zadowolenie. To fachowcy, którzy potrafią doradzić i wykonać swoją pracę najlepiej jak tylko potrafią. To adres, który za każdym razem powinien Wam się ustawić w wyszukiwarce Google, kiedy pomyślicie o płytkach, czy pokryciach dachowych. Niezmiennie od ponad 20 lat w jednym miejscu. Wstąp do nas na Kołobrzeską 18 w Budzistowie, albo przekaż znajomemu nasz adres. Czekamy na Was zawsze od poniedziałku do soboty, by wybrać dla Was najlepszą ofertę :)

Budujesz? Remontujesz?
Jesteś inwestorem lub wykonawcą?

Zajmujemy się również obsługą projektów inwestycyjnych. U nas znajdziesz wszytko do swojej łazienki oraz zakupisz niezbędne produkty do budowy zadaszenia budynku

Potrzebujesz serwisu dachowego?
Wykonujemy również obróbki dekarskie

Specjalizacją firmy Metal-Tech od wielu lat są dachy płaskie stosowane na obiektach przemysłowych, handlowych, magazynowych oraz w budownictwie wielorodzinnym

Szukasz pięknego wystroju,
dla swojej NOWEJ łazienki?

W naszym salonie możecie Państwo skorzystać z usług wizualizacji łazienki. Warunkiem dokonania bezpłatnej aranżacji jest zakup płytek, które umieszczone zostały w projekcie.

polityka prywatności
METALTECH © 2020 - spoko strona